Route Ztracená_old

Poslední změna: 7.3.2016

    Jedná se o remake starší verze trati Ztracená od Křupana (=Ivana S.). Délka trati je v poslední verzi necelých 70 km. Je pojata jako jednokolejná transverzální spojka dvou hlavních jednokolejných tratí. Je situovaná do vrchovin středního Slovenska a do období let 1960-70. Je to období vrcholu parní trakce, kterou doplňovaly motorové vozy. Tato situace byla zohledněna i na rychlostnících, které byly často dvojité, přičemž ten horní s nižší hodnotou platil pro parní lokomotivy a dolní s vyšší rychlostí pak pro takzvané "lehké" motorové vozy. Součásti trati je i průmyslová drážka o rozchodu 600mm.

    V trati jsou funkční všechna roční období s výjimkou jaro+sníh a podzim+sníh (v těchto dvou případech MSTS spadne).

    This is remake of Ivan Sivak's route Ztracena. Its lenght is about 70km. It is a single track line connecting two bigger routes. It's situated in the 1960-70's  This is the time, when steam engines were at its peak, and diesel engines started to take over them. You can see this on speed limit sign - The top one was for steam engines and heavy diesel engines, and the bottom one was for light diesel engines and DMUs

    Weather settings spring+snow and fall+snow are not possible (MSS will freeze) Other options are possible. I put a great effort into making fall settings, check them out!      

Download Open Rails betaversion HERE    29.1.2015  (go also in MSTS)

Pod standartními globaly funguje bez problémů. Doporučuji Uniglobal.  

It work fine with Xtracks 3.18 (or higher) global